eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - Citizens of eWorld

Go down

Veljaca 2009. - Citizens of eWorld Empty Veljaca 2009. - Citizens of eWorld

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 18:13

Citizens of eWorld

Prvo želim reći svojim pretplatnicima da čitaju 2. novine eSvijeta sa 1478 pretplatnika.

Hvala svima na čitanju, glasanju i pretplatništvu.

Nadam se da će jednog dana (ili noći) ove novine biti prve novine eSvijeta koje će doći do 5000 pretplatnika.

Danas (Dan 461. Novoga Svijeta) Vam donosim jednu zanimljivu statistiku o građanima eSvijeta.



Kliknite na sliku gore ako želite veću sliku.

0 EXP citizens = građani sa 0 experience bodova

To su uglavnom novi igrači koji su se registrirali i nisu baš ni igrali igru (i naravno da im se onda nije ni mogla svidjeti) i multiaccounti.

Multiaccounti su višestruki računi, tj. građani koje ljudi otvaraju da bi se domogli novca na brzinu, ali ubrzo budu otkriveni i bannani.

Možemo vidjeti da Kanada, Hrvatska, Rumunjska, Švedska, Ujedinjeno Kraljevstvo i SAD imaju više od 500 građana sa 0 EXP.

4 nove države, Malezija, Filipini, Srbija i Singapur imaju više od 27 % stanovništa sa 0 EXP.

Ali Švedska je starija država i ima 32.8 % stanovnika sa 0 EXP!

================================================================

Htio bih reći svim eHrvatima, pogotovo ovim novima da votaju i subscribaju se, tako da pokažemo eSvijetu koliko nas zapravo ima.

Znam da su izbori blizu, al već mi polako počinje ić na kurac svagdje oglašavanje za izbore kao u RL.

Boli me briga hoćete li glasati za mene, samo želim da pokažemo eSvijetu koliko nas ima i zato:

VOTE & SUBSCRIBE

Uživajte mi.

dSoKre

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.