eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - Intervju s webstartmom

Go down

Veljača 2009. - Intervju s webstartmom Empty Veljača 2009. - Intervju s webstartmom

Postaj  InChY 25/5/2009, 19:59

Kao prvo pozdrav svim stanovnicima eHrvatske.
Danas Vam donosim intervju sa zapovjednikom 5 GB Webstartmom.
Ukratko o tom sjajnom zapovjedniku:

-vojnu karijeru je zapoceo kao zapovjednika 2.voda HVUa
-nakon dobrog odradenog posla u 2 vodu, 22.02.2009 dobio je ponudu za
zapovjednika 5 GB na kojoj se odrzao sve do danas.

Svojom voljom, strpljivoscu i dobrotom gradi svoj profil sposobnog i smirenog zapovjednika,
sto može biti primjer svim vojnicima i zapovjednicima.

Nakon kratkog predstavljanja idemo na pitanja:



Kako osobno dozivljavas HV i njihove trenutne zapovjednike?


HV dozivljavam kao jednu ozbiljnu drzavnu instituciju koja se brine za sigurnost eDomovine ,
a samim time i svih gradana u eDomovini.Zapovijednici brigada su jako aktivni stariji igraci ,
puni znanja i zelje za pomoc novim vojnicima ,koji su tek usli u igru i ne snalaze se bas dobro.
Nepoznajem nikog osobno ,ali ih dugo poznajem sa foruma i chata i
mogu vam reci da su to pravi ljudi koji odlicno izvrsavaju svoj posao.



Da li ste zadovoljni stanjem unutar 5 GB i sta bi zeljeli poruciti svojim vojnicima?

Mogu reci da sam zadovoljan ljudima iz svoje brigade ,
doduse dosta me iznenadila njihova borbenost za svoje ciljeve ali uspjeli smo do sada sve
probleme prevladati i izgladiti...Porucio bih im da svakodnevno treniraju i dizu cinove da ojacamo nasu brigadu ,a samim time i Hrvatsku vojsku!



Po Vama koga bi izdvojili kao najboljeg vojnika u HV-u?


Najbolji Hrvatski vojnik je onaj vojnik koji se sa srcem i dusom bori za svoju eDomovinu ,
i spreman je potrositi sve sta ima da bi ju obranio...
Nezelim i necu izdvajati nikoga posebno ,jer Hrvatska vojska radi kao kolektiv,
kao zajednica SVI ZA JEDNOG ,JEDAN ZA SVE.




Po Vasem misljenju hoce li vojska u skoroj buducnosti moci isfinancirati odlazak svojih ljudi u rat, a da pritom svaki vojnik dobije oruzja za 3 dana ratovanja ili je to nedostizan cilj?


Vojska vec radi na tome, otvoreni su neki odjeli u vojsci koji sluze za organiziranje rada
u vojnim firmama ,otvoreno je par novih iron i Weapon firmi...
Uglavnom stvari idu jako nabolje...Smatram da cemo moci isfinancirati 2-3 dana konstantog ratovanja...
Sam primjer je bitka za WSR koja je trajala dva dana ,i vecina ljudi je dobilo oruzje...
Bilo je par njih koji su ostali zakinuti ,i zao mi je radi toga,ali stvari definitivno idu nabolje.



Sta bi savjetovali mladim vojnicima?


Mladim vojnicima bi savjetovao da svaki dan treniraju, nastoje odraditi bar jednu borbu i
lijecit se i tako drzat wellnes na 90+ ,i naravno ,nabijati cin koji je jako vazan za dmg koji se ucini po udarcu...Skoro zaboravih najvaznije ,a to je da budi aktivni, prate svakodnevno nova dogadanja ,forum ,chat ,novinske clanke i sve ostalo vezano za eR.



Ako nas sutra netko napadne da li mislis da ce ATLANTIS pomoci u obrani?


Ako nas netko napadne ,a nece:) , naravno da ce nam ATLANTIS pomoc ,
imamo popisane MPPe sa skoro svim zemljama clanicama,
te statut ATLANTISA nalaze da se pomogne clanici u obrani teritorija...
Ali to je oficijalni dio...ajmo sad neoficijalni...
Atlantis ce pomoc eHrvatskoj 100% jer sve clanice znaju koliko je eHrvatska Vojska
poslala ljudi na ratišta diljem svijeta ,i uvijek su se odazvali na poziv za pomoc...
sjetite se samo napada na WSR,takoder i obrane regije Ural u zadnjim minutama akcije ,
kad je 8 ljudi iz Hrvatske vojske otislo nabrzinu u Norvešku ,ispucali cijelo oruzje ,
sav wellnes ,trosili golde na well packove i u manje od 20 minuta tih 8 ljudi je ucinilo
preko 7k dmga i uspješno obranilo Ural.
Dobili smo priznanja diljem svijeta za taj pothvat ,
kao i za sve prijasnje akcije ,te nas MoD igra veliku ulogu u Atlantisu,
u primanju novih clanica i u svemu ,njegova rijec je cvrsta i jaka.



Sta mislite o skorom ratu sa Srbijom?


Tesko pitanje...Protiv Srbije u RL nemam nista...ali u eR je doslo previse ultranacionalista,
koji su pokusavali napravit jedno veliko sra**e u eHrvatskoj ,
i kao pripadnik Hrvatske vojske poputno podržavam ovu akciju.



I za kraj mislite li da ima previse politike u vojnim redovima?

Opet tesko pitanje...Politiku nikad nisam volio i jos uvijek je nevolim Smile
ali ako se naredbe ticu politike , vojska ih izvrsava ,
jer su to naredbe koje ce održati suverenitet eDomovine ,cuvat nase granice i pomagat nasim saveznicima.
Da neduzim ,evo odgovora ,ne smatram da ima previse politike u vojnim redovima...
Evo za kraj jedna mala misao ,valjda nisam nesto falia ,tako ide ja mislim ,neda mi se googlat:)

"Nepitaj sto drzava moze ucinit za tebe , nego pitaj sto ti mozes za nju"


Još jednom se zahvaljujem na odazivu i zaželio bi ti puno srece u daljnjem napredovanju.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.