eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - U VEZI SRBIJE...

Go down

Svibanj 2009. - U VEZI SRBIJE... Empty Svibanj 2009. - U VEZI SRBIJE...

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:49

Evo, nakon dugotrajnog pisanja članka o razdoru na političkoj sceni, taman kad sam završio moj maratonski članak u kome sam okrznuo mnogo ljudi i mislim da bi me mnogo ljudi napali zbog njega, i vladajuči i oporba, u međuvremenu se desio napad Mađarske i ustanak Srba, pa je ehrvatska srečom opet pokazala da kad je domovina u pitanju razlike i neslaganja padaju u drugi plan i svi guramo samo za jedan cilj.
Odmah je i prestala potreba za tim člankom, pa ga i nisam objavio, misleči da bi u ovim okolnostima samo postigao kontraefekt.
Ali, moja sadomazohistička strana moje osobnosti mi i dalje ne daje mira, pa odlučih ipak objavit jedan članak koji je bogomdan da dođem na tapet mojih sugrađana.. ili ipak ne, budemo to vidjeli u komentarima.

O čemu se radi?
E pa o Srbiji, što drugo može nas stavit u "fermu" Smile)
Svi znamo kako i zašto je došlo do ovakve situacije. Naš TO, kojim se toliko "ponosimo" (ja ne) kao primjer dobre organizacije, prezentiran nam je kao veliki uspjeh naše organizacije i pameti. Mislim da smo svi svjesni da za uspjeh nismo zaslušni samo mi, nego i glupost srpskih zastupnika i sreča. Prvo, izbore smo izgubili, srbi su imali večinu glasova na tim izborima, al su neki istupili iz kongresa( što je po meni nešto neshvatljivo, zamislite da neko naš to napravi) pa smo dobili večinu u kongresu, ali ipak malo prekasno pošto su golde iz proračuna maknuli. tada su mislili da su golde spasili, ali je poslije ispalo da bi bilo bolje da su im Hrvati to uzeli, barem bi postojala šansa da im se vrati.
Presjednički izbori, dobiveni su pukom srečom i glupošču srpskog kandidata, koji je poslao uvrijedljiv PM sucku, i nakon što ga je ovaj prijavio, ovaj je bannan, i Srbi su ostali bez svog kandidata, i eto, operacija "dani gnjeva" ja s tim uspijela u potpunosti!
Rezultat je bio osvajanje Srpskih teritorija bez borbe, iako smo ih mogli i osvojit i borbama, što bi po meni bilo malo teže al puno časnije. Doduše, ovako je ispalo puno jeftinije.
Iako se nisam slagao s tom akcijom, nije bilo spora hoču li podržat nastojanja eHrvatske da akciju privede kraju uspješno. Mnoge stvari u eRepubliku svak od nas drukčije gleda, al kad bi svi mi radili na svoju ruku, onda tu nema nikakvog uspjeha. Dakle, slagali se ne slagali, izabrali smo vlast i trebamo je slušat, a zatim na izborima ocijenit da li je ta vlada radila u našem interesu i dobro.
Ali, ajde, nije meni bio sporan taj TO, iako su je TO po defaultu prljav potez, to rade svi, pa se može nači opravdanje, čak i daje neku dodatnu "draž" ovoj igri.

Ali ono što nisam mogao progucati, to je da nas je naš tadašnji presjednik LAGAO! Nije uopče bitno je li to napravio s dobrim razlogom, je li ovo, ono, činjenica je da se OBRATIO U SVOJIM SLUŽBENIM NOVINAMA EHRVATSKOJ JAVNOSTI i rekao da HRVATSKA NE STOJI IZA POKUŠAJA TO U SRBIJI.

Gospodo, u to vrijeme ja sam vjerovao svom presjedniku, kao što bi i svak normalan trebao vjerovati. I mnogo građana je izgubilo neka ulaganja u Srbiji, a i ispala budalama il lažovima, jer su uvjeravali neke svoje poznanike da neče do toga doči, pozivajuči se na Presjednika.
Ne govorim da akciju nije trebalo pokrenut, odlučili su , krenuli i sve je to ok, ali pobogu, zar jedini ja u eHrvatskoj mislim da to nije bilo u redu?
Zašto? Pa zato što dan danas ja ne mogu imat povjerenja u ono što službene vlasti govore. Split je pogriješio, trebao je šutit, trebao je neko drugi a ne on to demantirati, ali on je odlučio žrtvovati sebe i lagati javnosti.
Ma Splite, puno si toga dobro napravio, trebao si se barem izviniti Hrvatskoj javnosti, i pozvat buduče presjednike da ne ponove tvoju grešku.

Zašto sad od ovome pišem, a prošlo je toliko vremena? Pa zato što je ponovo napravljen TO u Srbiji, a i ono gore od toga, napad na MM i hackiranje, i nevjerovatno sam ljut zbog toga.
Zašto sam ljut? Pa zato što mi to umanjuje moju radost i uživanje u svakoj pobjedi do sada. Ne volim pobjeđivati na takav način. I iako i dalje ja se nadam da mi stvarno nemamo prste u tome, previše indicija ima da mi nebi crv sumnje motao se po glavi.

Koja mi je najdraža pobjeda do sad? Pa ova kad smo odbili napad Mađarske, čak smo bili i u nepovoljinijem položaju i sve, al usprkos svim svađama prije izbora, stali smo kao jedan, odlično se organizirali, tvrtke su dijelile čak i besplatna oružja(moja i još neke) i to mi je bio najponosniji dan od kad igram ovaj erepublik.
Al zar mi sve to mora pokvarit opužba i saznanje da se ne borimo pošteno? Zar možemo prigovarati Indoneziji, ako mi radimo isto?
Vjerujte mi, nikad nisam bio pobornik one „cilj opravdava sredstvo“ jer se nikad na cilju nečeš osječat potpuno zadovoljan.
I što sad, ja znam da če u komentarima pljuštat demantiji da mi ne stojimo iza ovog, i kako da vjerujem, ako sam več bio prevaren?
Možda bi vjerovao da to demantira jedan igrač kojem vjerujem, a preko kojeg sve akcije idu, ili bez čijeg blagoslova nijedna akcija u eHrvatskoj neče bit pokrenuta. Ne trebam ga spominjati, znamo na koga mislim.
Što mi je još zbunjujuče, ja jednostavno ne vjerujem da bi on stajao iza toga, oduvijek ga smatram poštenim igračem.

E sad, možda neznamo ko je to napravio, možda to nije u našoj organizaciji, al je jedno jasno, da određen dio igrača to podržava. E pa ako se možete stavit u situaciju da to neko nama napravi, shvatit čete kako to treba osuditi.
Zato pozivam sve one igrače čija se riječ sluša, čije riječi ja slušam i slijedim ih jer sam uvjeren da se toliko trude da naša eHrvatska napreduje, pozivam ih da iskreno osude te pizdarije, pozivam ih da s time skinu i maknu ovog mog crva sumnje tako da mogu potpuno uživati u svim pobjedama Hrvatske, jer čemo znat da smo ih pošteno dobili! Ma da i izgubimo neku bitku, mi smo na kraju uvijek pobjednici i ja se ne bojim nikog.
Oni koji te pizdarije rade, šalju poruku da se Hrvati boje, i zato nek prestanu, Hrvati se nikad nisu bojali, niti neče.
Smatram da kad bi svi naši „uglednici“ i obični igrači ogradili se od ovog, i pozvali sve koji to rade da prestanu, da bi i bilo rezultata, i nebi nam kvarili naše uspjehe.

Ja osobno bi ponovo potpuno uživao u našim pobjedama.

EDIT: I da postane tradicija s mojim člancima, prvi komentar, i još jedan po rednim brojem koji je meni poznat, nagrađujem s 1 goldom! Sutra isplata, (ako bude komentara) Smile))

EDIT no 2: I DRUGI GOLD IDE IGRAČU FANATKUPA !! to je zbroj datuma rođenja moje curice! čestitam obodvojici Smile)

I žao mi je što su se komentari otegli u raspravu umjesto u jednoglasno osuđivanje, sve ostaje po starom, očito je u ratu Hrvatske i Srbije sve dopušteno, pa i hakiranje. Nadam se samo da neče moj profil neko hakirati jer ču prestat igrat odma, a pošto znamo koliko je Rumunja prestalo igrat zbog toga i još toliko igrača, znamo svi da se uništava igra koju svi mi tolioko volimo i ostavljamo svoje vrijeme tu! Nažalost, tako je, i tako mora bit, i nadam se samo da se to neče nama desit, al hoče, po vjerovatnosti velikih brojeva mi smo na redu
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.